Warsztaty cukiernicze w Iłowie!

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy Mieszkańców Lokalnej Grupy Działania Aktywni Razem na pierwsze, innowacyjne warsztaty cukiernicze. 21 października uczestnicy będą mieli szanse poznać sekret przygotowania tradycyjnych kremówek, które będzie można skosztować podczas Koncertu Papieskiego 22 października. Warsztaty są realizowane we współpracy z Urzędem Gminy w Iłowie oraz Szkołą Podstawową im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Iłowie.

Data: 21 października 2021 r., godzina 16:00 – planowany czas 5 godzin.

Miejsce: Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Iłowie.

Udział w warsztatach zapewniony będzie dla pierwszych 20 osób, które wyślą kartę zgłoszenia na adres e-mail: pa**************@on**.pl

Warsztaty cukiernicze realizowane będą w zakresie zadania „100 lat przemian i wiary – urodziny Jana Pawła II” w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Działanie 19 „Wsparcie dla rozwoju w ramach inicjatywy LEADER” Poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju  lokalnego kierowanego przez społeczność”.

Każdy uczestnik warsztatów przed rozpoczęciem zobowiązany jest do podpisania klauzuli RODO dostępnej do pobrania w załączniku.

Zapraszamy!

KARTA ZGŁOSZENIOWA

Pogoda

Polecamy

Archiwum wiadomości