Brawo! Nasz Beneficjent uhonorowany podczas Mazowieckiej Gali Aktywizacji Obszarów Wiejskich

W poniedziałek 2 października 2023 r. w Europejskim Centrum Matecznik Mazowsze w Otrębusach odbyło się uroczyste wręczenie nagród w formie symbolicznych czeków i drobnych upominków laureatom konkursu „LEADER – lider zmian 25 lat Samorządu Województwa Mazowieckiego”.

STAJNIA GONITWA prowadzona w Osinach w gminie Gostynin przez Iwonę i Grzegorza Sosnowskich zajęła III miejsce w konkursie – kategoria Przedsiębiorczość na obszarach wiejskich. Nagrody wręczali Marszałek Województwa Mazowieckiego – Pan Adam Struzik, Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego – Pani Janina Ewa Orzełowska oraz Radny Sejmiku Województwa Mazowieckiego, Przewodniczący Sejmikowej Komisji Rolnictwa i Terenów Wiejskich – Pan Leszek Przybytniak.

Gratulujemy i cieszymy się, że wyróżniona inicjatywa otrzymała dofinansowanie za pośrednictwem naszej Lokalnej Grupy Działania Aktywni Razem.

Zachęcamy do zapoznania się ofertą konną oraz na FB Stajni Gonitwa. Więcej informacji o Gali na stronie KSOW Województwa Mazowieckiego https://mazowieckie.ksow.pl/aktualnosc/aktywni-na-gali

Pogoda

Polecamy

Archiwum wiadomości