Warsztaty kulinarne i szkolenie z przedsiębiorczości

W dniu w dn. 11 maja 2022 r. od godz. 9:00 w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica w Gąbinie odbędą się lokalne warsztaty kulinarne i szkolenie z przedsiębiorczości metodą 4H.

Zadania realizowane są w ramach międzynarodowego projektu współpracy pn. „HESTIA – Culinary & Natural Heritage for Tourism and Identity / HESTIA – Dziedzictwo kulinarne i przyrodnicze dla turystyki i tożsamości”.

Warsztaty kulinarne umożliwią młodzieży z klas o profilu gastronomicznym zdobycie praktycznej wiedzy w zakresie przygotowywania potraw kuchni polskiej, fińskiej i węgierskiej.

Szkolenie z przedsiębiorczości skierowane jest głównie do osób młodych zainteresowanych gastronomią lub rozpoczęciem własnej działalności gospodarczej. Młodzież zapozna się z podstawowymi zasadami prowadzenia firmy wykorzystując popularną w krajach skandynawskich i USA metodologię nauki przedsiębiorczości 4H. Materiały szkoleniowe do pobrania w celu wykorzystania ich na lekcjach poświęconych nauce przedsiębiorczości będzie można pobrać z zakładki PROJEKTY WSPÓŁPRACY/HESTIA.

W warsztatach mogą wziąć udział także członkowie LGD. Zapraszamy.

Pogoda

Polecamy

Archiwum wiadomości