IV Piknik w Lipiankach

IV PIKNIK PLakat

 

„Stowarzyszenie Nasze Lipianki” serdecznie zaprasza wszystkich, którzy wiedzą, co to dobra zabawa wśród przyjaciół na IV Piknik w Lipiankach, który rozpocznie się 15 sierpnia 2015 r od 15.00. Atrakcji dla każdego nie zabraknie. Dla odważnych mamy spotkanie oko w oko z Rycerzami z Drużyny Wilcza Rota. Do uzdolnionych muzycznie i artystycznie należy 15 sierpnia nasza scena. W konkursie „Mega Gwiazda” w trzech kategoriach wiekowych wystąpią dla gorącej publiczności wszyscy, którzy w śpiewaniu znajdują radość. W specjalnym występie zespół „Light fałsz sekstet”, zwycięzca konkursu z roku poprzedniego otworzy piknikowy konkurs wokalny. Najpierw o puchar Posła Ziemi Płockiej Piotra Zgorzelskiego zawalczą w występach dzieci do lat 10, potem młodzież do 15 roku życia będzie rywalizować o puchar Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Płockiego Adama Sierockiego. Na koniec zmierzy się młodzież od lat 16 i dorośli o Puchar Starosty Płockiego Mariusza Bieńka. Bardzo proszę o zabranie ze sobą długopisów- potrzebne do głosowania. Każdy nasz piknikowy gość będzie mieć do dyspozycji trzy różnokolorowe karteczki, po jednej dla każdej z kategorii. Można oddać po jednym głosie na swojego faworyta w każdej z trzech kategorii, a karteczki oddać do specjalnej komisji. Będzie też okazja do wspólnej zabawy w konkursach dla dzieci i dorosłych. Pięknie zaśpiewa zaprzyjaźniony chór Vox- Cordis – sami Przyjaciele, nie wiadomo jak to robią, ale mają zawsze radosne oczy. Swoją wizję sytuacji polskiego rolnika przedstawi stowarzyszenie „Białki” z Białotarska, w przedstawieniu: „Pojechali do miasta”. Opisują rzeczywistość, z lekka w krzywym zwierciadle, ale za to brawurowo i z polotem. Dla wszystkich wirtuozów sztuki kulinarnej gospodarz terenu, Wójt Gminy Nowy Duninów Mirosław Krysiak ufundował już po raz drugi swój puchar za pierwsze miejsce w konkursie na najlepszą potrawę z dziczyzny. Można też spróbować swoich sił bloku konkursów o wspólnej nazwie: „Słomiany zapał”. Tu wielka niespodzianka – szczegółów nie zdradzę, ale będzie ciekawie. Zapraszamy do niecodziennego konkursu w rodzinnym strzelaniu z wiatrówki. Warunek jest jeden: trzeba strzelać parami, tata+ córka oraz mama + syn. Oczywiście strzelać należy kolejno, a wyniki może sumować nawet sąsiadka! Pierwszą nagrodą w konkursie będzie Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu Płockiego Lecha Dąbrowskiego, ale każda drużyna będzie zadowolona. Już my się o to postaramy!

Dla smakoszy proponujemy jak zwykle nasze pierogi, przepyszną grochówkę, bigos, ciasta
i wiele innych kulinarnych miłych podniebieniu niespodzianek. Na lipiankowym stole nie zabraknie też pieczonego dzika z kaszą i sosami oraz specjalna atrakcja rodem z Afryki.

We wszystkich konkursach trzeba brać udział, jeśli nawet ktoś pod wpływem chwili chciałby wystąpić. Wystarczy wyrazić chęć. Dla tych, którzy wcześniej się zdecydują, podaję adres e-mailowy: na************@wp.pl i proszę o kontakt (będzie łatwiej z nagrodami).

Przyjedźcie! Kłaniam się nisko i w imieniu własnym oraz wszystkich członków stowarzyszenia „Nasze Lipianki” pięknie zapraszam.

 

Marzena Nowacka, Stowarzyszenie „Nasze Lipianki”

Pogoda

Polecamy

Archiwum wiadomości